Sprawdź co możemy Ci zaoferować

Terminowa realizacja

Wszystkie powierzone nam zadania wykonujemy zgodnie z ustalonym terminem.

Odległość nie jest problemem

Realizujemy zlecenia na teranie całej Polski oraz za granicą.

Kontrola Jakości

Każdy produkt przed wydaniem przechodzi dokładną kontrolę jakości.

LASEROWE CIĘCIE BLACH

Cięcie Laserem

Szczególną uwagę przykładamy nie tylko do projektowanych, ale również wytwarzanych produktów dla klienta. Laserowe cięcie blach i insertowanie odbywa się w Wadowicach, jak również na terenie całej Polski oraz za jej granicami. Cięcie i łączenie blachy laserem z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi pozwala nam dbać nie tylko o stabilny tryb produkcji, ale również o otrzymanie solidnych i zadowalających wyrobów.

Korzystamy z maszyny do cięcia laserowego firmy Bystronic BySmart Fiber 3015.
Pozwala on na szeroki zakres zastosowania, gdzie oprócz stali „czarnej’, nierdzewnej i aluminium mamy również możliwość obróbki metali nieżelaznych z najwyższą jakością.

Jesteśmy w stanie zapewnić 100 % powtarzalności wymiarów przy zachowaniu ciągłej i nieprzerwanej produkcji oraz najwyższej jakości.

Cięcie laserem wykonujemy na różnych rodzajach blach o maksymalnym rozmiarze arkusza 3000 × 1500 mm.
Maksymalna grubość blach nie może przekroczyć:

 

Stal25 mm
Stal nierdzewna30 mm
Aluminium30 mm
Mosiądz15 mm
Miedź12 mm
BySmart-Fiber
KRAWĘDZIOWANIE BLACH

Gięcie Blachy

Prasa krawędziowa CNC pozwala nam swobodnie regulować zakres nacisku, dzięki czemu możliwa jest profesjonalna obróbka stali – detali z grubego oraz cienkiego metalu, który uprzednio został poddany cięciu laserem i łączeniu. Obróbka stali to proces, który wymaga wzorcowych właściwości technicznych, a także precyzji i estetyki wykonania, co przełoży się na efekty wizualne końcowego produktu.

Przy użyciu prasy sterowanej numerycznie jesteśmy w stanie otrzymać wysoką precyzję, a zarazem minimalne ryzyko błędu przez co zostaje zachowany zakres tolerancji wymiarów liniowych i kątowych gięcia. Gwarantuje to powtarzalność seryjną wytwarzanych elementów.

Mamy możliwość formowania wielu krzywizn w celu otrzymania bardzo skomplikowanych kształtów, przy jednoczesnym braku niedoskonałości obrabianego materiału.  

Dane Techniczne Prasy Krawędziowej

Nacisk170 T
Długość gięcia3100 mm
Max. skok290 mm
bending
ZABEZPIECZANIE POWIERZCHNI

Malowanie Proszkowe

Antykorozyjne wykończenie powierzchni przygotowanej stali sprawi, że posłuży nam ona w każdych warunkach atmosferycznych. Lakiernictwo proszkowe umożliwi wykończenie elementów o różnorodnych gabarytach i kształtach. Zlecenia są przyjmowane zarówno od klientów prywatnych, jak i firm, które zamawiają lakierowanie proszkowe maszyn przemysłowych zapewniające im wysoką trwałość i estetyczne wykończenie łączenia.

Korzystając z naszej oferty, zapewniamy
profesjonalne doradztwo odnośnie doboru farb, możliwych wykończeń i efektów. Dobierzemy odpowiedni rodzaj zabezpieczenia powierzchni, mając na uwadze jej przeznaczenie oraz oddziaływanie warunków atmosferycznych w taki sposób, aby powierzchnia wyglądała dobrze przez lata.

Kładziemy duży nacisk, aby każdy etap malowania był wykonany z jak najwyższą starannością i normami, którymi się kierujemy. Nasi pracownicy to doświadczeni lakiernicy, którzy trzymają pieczę nad jakością podczas każdego etapu pracy.

Gwarantujemy trwałość powłok i najwyższy poziom estetyki malowania.

malowanie-proszkowe
ŁĄCZENIE ELEMENTÓW

Pemowanie

Insertowanie to proces, w którym nakrętki wciskane są wprowadzane do przygotowanych otworów, a następnie wciskane. Dzięki takiemu rozwiązaniu oferowanemu przez naszą firmę nie powstaną żadne odkształcenia czy uszkodzenia na obrabianych i lakierowanych proszkowo blachach. Insertowanie nakrętek wciskanych umożliwia zwiększenie efektywności pracy.

Dzięki użyciu najnowszych technik i urządzeń oraz przy pomocy wykwalifikowanych pracowników możliwe jest efektywne wykonywanie zleceń wymagających trwałego łączenia elementów. 

Korzyści pemowania to m. in. możliwość dokonania szybkiego montażu na zimno oraz zwiększenie szybkości pracy.

Oferujemy insertowanie wszelkiego rodzaju łączników wciskanych:

Nakrętki wciskane
Łączniki pierścieniowe
Kołki gwintowane
Zespoły śruby niegubionej
Kołki bez gwintu
Śruby zespolone
Tulejki gwintowane przelotowe i nieprzelotowe
pemowanie

Etapy Realizacji Zamówień

Konsultacje z Klientem

Rozmawiamy z klientem oraz proponujemy optymalne rozwiązania w celu wykonania najlepszej jakości produktu. Klient może przedstawić swój projekt lub w razie potrzeby, odpowiedni plik tworzymy od zera.

Realizacja Zamówienia

Nowoczesne maszyny oraz zespół profesjonalistów pozwalają na kompleksową obsługę każdego, nawet najbardziej zaawansowanego zamówienia. Wszystko w stosunkowo krótkim czasie.

Kontrola i Dostawa

Przed wydaniem gotowego produktu dla klienta przeprowadzamy kontrole jakości w celu zagwarantowania zadowolenia klienta z zamówienia. Po uzgodnieniu możemy dostarczyć gotowy produkt pod wskazany adres.