BLM LASER-TECH

Firma BLM LASER-TECH jest nowym przedsiębiorstwem, założonym w 2021r., ale składającym się z ludzi mających kilkunastoletnie doświadczenie w branży obróbki metali. Nasz zakład projektowo-produkcyjny mieści się w Wadowicach, koło Krakowa na południu Polski.

Najwyższa Jakość Usług
Profesjonalna Obsługa
Otwarta Współpraca
BLM LASERTECH-LOGO-mini

O NAS

Dlaczego my?

Wykorzystujemy swoje doświadczenie do kompleksowej obsługi realizacji wymagających obróbki cięcia laserowego, gięcia, wiercenia, szlifowania spawania oraz malowania. Dokładamy wszelkich starań by jak najwiecej problemów zdjąć z Ciebie. Dlaczego my? Zwykle w tej części opisu firmy chwalą się „nowoczesnym parkiem maszynowym i wysoką jakością wykonywanych usług” – dla nas to są standardy a nie wyróżniki. Nie wierzysz? Sprawdź nas! Najnowszej klasy sprzęt, który posiadamy jest tylko narzędziem umożliwiającym właściwą obsługę Naszych klientów. Prawdziwą wartością są jednak ludzie i głównie na tym opieramy swoją firmę. Doświadczona kadra, która rozumie potrzeby rynku, pomoże Ci rozwiązać również i Twój problem. Opracujemy prawidłową dokumentację techniczną, która pozwoli na przygotowanie projektu i wykonywanie gotowego oraz każdego kolejnego produktu w sposób powtarzalny. Zawsze jesteśmy dla Ciebie pod telefonem i podajemy REALNE terminy realizacji, co pozwala Ci spokojnie planować swoje procesy. Skontaktuj się z nami i przekonaj się sam!

USŁUGI

Nasza oferta usług

Jako profesjonaliści świadczymy usługi na najwyższym poziomie. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo usługi obróbki metali np. cięcie laserem CNC, gięcie blach, malowanie proszkowe, spawanie lub pemowanie.
Dbamy o to, aby zapewnić naszym klientom produkt zgodny z ich oczekiwaniami. Jesteśmy w stanie zrealizować dowolny projekt, dostarczony nam przez klienta. Podczas wykonywania zleceń korzystamy z nowoczesnych maszyn i materiałów najwyższej jakości, a nasi pracownicy to wyłącznie doświadczeni specjaliści. Zapewnia to maksymalną precyzję i krótki czas wykonania zlecenia.

Cięcie laserem

Malowanie proszkowe

Gięcie blach

Cała oferta